0

چاپ 3 بعدی در مدرسه

دسته بندی ها : چاپ سه بعدی 9 اکتبر 2019 3dthings 1300 بازدید

چاپ 3 بعدی در مدرسه

چاپ 3 بعدی در مدرسه : سال تحصیلی جدید آغاز شده‌است و با یادگیری و آماده‌سازی جوانان برای آینده آغاز شده‌است . به تازگی چاپ ۳ بعدی در آموزش به طور گسترده‌ای شناخته شده‌است .  بیش از ۳ نوع چاپگر سه‌بعدی به صورت معمول  در بازار چاپگرها یافت می‌شود . سازندگان چاپ ۳ بعدی ، دستگاه‌های تخصصی برای کودکان و چاپگرها را توسعه داده‌اند تا نیازهای آموزشی را پوشش دهند .

معلم و چاپ 3 بعدی

در حال حاضر اهمیت گنجاندن چاپ 3 بعدی در مدارس یک واقعیت است . از آنجا که در آموزش کاربرد و پیاده‌سازی فن‌آوری اطلاعات حرفه‌ای ضروری است. با این حال , زمانی که استفاده از چاپ سه بعدی  در تحصیل مطرح می‌شود , این پرسش‌ها مطرح می‌شوند : آیا چاپ در تحصیل واقعا ً نیاز ‌است ؟ چگونه می‌توان از این فن‌آوری در مدارس استفاده کرد و چرا باید نقش مهمی را برای فرزندان ما ایفا کند ؟

بنابراین ، چندین عامل مهم باید در نظر گرفته شوند ، که با احتمالات و مزایایی که تکنولوژی ۳ بعدی آموزش می‌دهد ، آغاز شوند . چگونه می ‌توان چاپ 3 بعدی  را وارد کلاس کرد تا به یک اثر آموزشی دست یافت ؟ چگونه می ‌توان به تامین مالی چاپ سه بعدی در مدارس رسید ؟

 

برای کمک به معلمانی علاقه‌مند که تلاش می‌کنند چاپ 3 بعدی را وارد مدرسه کنند ، با وجود نداشتن دانش ، راهنماهای ویژه‌ای یا آموزش ، ، دوره‌هایی که بر روی چاپ سه‌بعدی و رباتیک متمرکز بوده و به مردم کمک می‌کند تا این فن‌آوری را درک کنند وجود دارد،همچنین سایت 3dthings در حال بارگزاری آموزش چاپ سه بعدی و مدلسازی سه بعدی می باشد که به صورت رایگان در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد مطالعه :
انقلاب در توسعه چاپ سه بعدی پزشکی با چاپ 3 بعدی دریچه قلب

 

قلم 3 بعدی

با این حال ، ما همیشه مجبور نیستیم تنها از چاپگر 3 بعدی صحبت کنیم . یک مثال دیگر قلم 3 بعدی  است که طیف وسیعی از بسته‌های یادگیرنده برای خودکار ۳ بعدی شما ارایه می‌دهد . قلم ۳ بعدی یک راه ساده برای وارد کردن چاپ سه بعدی به مدارس است . قلم سه بعدی ایجاد آثار هنری سه‌بعدی را تسهیل می‌کند ، که به دانش آموزان درکی اساسی از اجسام سه‌بعدی می‌دهد .

قلم 3 بعدی

قلم 3 بعدی

 

یک پیشنهاد : همه در یک چند کاره

چرا باید یک چاپگر سه‌بعدی چندکاره را در نظر بگیرید ؟

سال‌ها است که رشته‌های پایه از تکنولوژی پیشرفته مانند چاپ سه‌بعدی در کار خود استفاده می‌کنند . مهم است که افرادی که می‌خواهند شغل خود را در این زمینه‌ها دنبال کنند هرچه زودتر  شروع کنند . به همین دلیل است که ما معتقدیم که ماشین‌هایی مانند ZMorph VX Multitool ۳ D Printers برای مدارس و دانشگاه‌هایی که ارزش‌های علمی-تجربی  را در آموزش  اجرا می‌کنند ، عالی هستند .

با در نظر گرفتن نبود فضای کافی در مدارس و دانشگاه‌ها اغلب باید با یک چاپگر 3بعدی کلنجار بروید ، یک انتخاب عالی است . به جای خرید دو یا چند ماشین متفاوت و اینکه کجا باید آن‌ها را قرار دهید ، گاهی بهتر است یک ماشین سه بعدی بخرید که بیش از یک کار انجام می دهد .

تامین مالی چاپ در آموزش

قدم به سوی دیجیتالی شدن مدارس هزینه دارد . در اغلب موارد ، پول بیشتری از بودجه استاندارد آن‌ها در دسترس مدارس وجود ندارد. اما هنوز شاید زود باشد که از آموزش و پرورش انتظار داشت بودجه برای چاپ 3 بعدی در نظر بگیرد. ولی بعضی از مدارس خصوصی برای ارتقا سطح تجربی دانش آموزانشان می توانند برای چاپ سه بعدی پول کنار بگذارند

پیشنهاد مطالعه :
اسکچ آپ برای چاپ سه بعدی خیلی خودمانی و مبتدی!(2 )

اگر مدرسه شما به فناوری چاپ 3 بعدی نیاز دارد به 3dthings بگویید!

حسین اسماعیلی
3dthings

علاقم به رشته مکانیک باعث شد نرم افزار های سه بعدی زیادی یاد بگیرم از اون طرف خلا که در حوزه مهندسی پزشکی وجود داشت رو فقط یک مهندس مکانیک میتونست پر کنه از بچگی هم علاقمند به طراحی بودم و از طرف دیگه با چاپگر سه بعدی آشنایی کامل دارم و تونستم با تمامی تکنولوژی های پرینتر 3 بعدی کار کنم

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :
    0