0

سایت دنیای 3 بعدی (3DTHINGS) , یک شرکت رسانه‌ای ایرانی است که یک منبع اختصاصی را برای هر کسی که علاقه‌مند به تکنولوژی چاپ سه بعدی و توسعه آن است , فراهم می‌کند .

این دو فن‌آوری نقش کلیدی در ظهور یک دنیای مجازی ایفا می‌کنند که در آن فیزیکی با دیجیتال مطابقت دارد .ماموریت دنیای 3 بعدی 3DTHINGS گزارش کردن و ایجاد محتوای اصیل حول آخرین تحولات چاپ سه‌بعدی و اسکن سه‌بعدی  برای همگام نگه داشتن مخاطبان بزرگ و فزاینده ما در برابر پیشرفت‌های تکنولوژی ، آخرین برنامه‌های کاربردی و نظرات فعالان صنعت است.3DTHINGS با یک تیم اختصاصی از نویسندگان باتجربه با علاقه زیاد به چاپ سه‌بعدی و اسکن سه‌بعدی کار می‌کند .

رسانه‌های ما همچنین پذیرای جامعه و مشارکت کنندگانی هستند که مایل هستند با اشتیاق و بینش خود، به چاپ سه‌بعدی و اسکن سه‌بعدی بپردازند .ما معتقدیم که این طرز تفکر باز ، انتشار نوآوری و ایده‌ها را تشویق خواهد کرد . این رویکرد رویکرد منبع باز(open source) را منعکس می‌کند که در طول ۳۰ سال گذشته در صنایع نرم‌افزار بسیار موفق بوده‌است .

در نهایت ، دنیای 3 بعدی “3DTHINGS ” به ارائه ابزارها و خدمات منحصر به فرد می‌پردازد که به جامعه ما کمک می‌کند تا از فرصت‌های عظیم چاپ سه‌بعدی بهره‌مند شوند .

ما به ارائه محتوا و خدمات خود با دقت , صراحت , صداقت و استقلال اعتقاد داریم .

3DTHINGS ، مرجع در چاپ ۳ بعدی و مدل سه بعدی در ایران

چاپ سه بعدی

0